Türkiye Cumhuriyeti

UNESCO Daimi Temsilciliği

Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz

 
Hüsnü Gürcan Türkoğlu
Büyükelçi, Daimi Temsilci
16.06.2011-01.12.2012
Gürcan Balık
Büyükelçi, Daimi Temsilci
20.02.2013-26.08.2013
Hüseyin Avni Botsalı
Büyükelçi
15.03.2014-01.11.2016
Ahmet Altay Cengizer
Büyükelçi, Daimi Temsilci
31.10.2016-